Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wabienice - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Dobroszyce(Wabienice + 20 km)

1 900 000 zł244,71 m² 7 764,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dzień otwarty sobota 25.03.2026 r od godziny 10.00-13.00 po uprzedniej rezerwacji. Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny z 2024 roku, położony na dużej, zagospodarowanej 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ligota Mała

Ligota Mała(Wabienice + 17 km)

715 000 zł83 m² 8 614,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

Szukasz niewielkiego domu w cenie mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Ligota Mała 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Leśna

Nieciszów(Wabienice + 19 km)

670 000 zł122,90 m² 5 451,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122,9 m, z garażem i dużym ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nieciszów

Nieciszów(Wabienice + 19 km)

1 380 000 zł190,60 m² 7 240,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Borucice

Borucice(Wabienice + 23 km)

1 690 000 zł138,40 m² 122,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Jeśli szukasz domu, który zapewni Ci nie tylko komfortowe życie, ale też przestrzeń do pracy, odpoczynku i realizacji pasji ta oferta z pewnością Cię zachwyci. Dom funkcjonalność, klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce(Wabienice + 25 km)

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, energooszczędny dom parterowy o powierzchni 131 m bez prowizji, pcc, gotowy z poddaszem 38 m , wybudowany według projektu typowego ze starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Syców

Syców(Wabienice + 17 km)

930 000 zł195 m² 5 825,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Mam zaszczyt przedstawić państwu na sprzedaż dom wolnostojący, nowoczesny i wyposażony o pow. 195 m2 z przestronnym tarasem, balkonem i wiatą ogrodową oraz budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nieciszów

Nieciszów(Wabienice + 19 km)

632 000 zł138,44 m² 4 565,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   dom wolnostojący Z dużym potencjałem Na sprzedaż dom wolnostojący z 1987 roku, położony w spokojnym i zielonym Nieciszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Chwałowice(Wabienice + 21 km)

620 000 zł104,94 m² 5 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż domy o podwyższonym standardzie deweloperskim, z garażami i z ogródkami, w malowniczych Chwałowicach, gmina Jelcz-Laskowice przy samym lesie sosnowym. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wabienice

Wabienice,dolnośląskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom+ stajnia na 8koni (+2 dodatkowe miejsca)+ działka 98ar + 1ha łąki! Kupujący nie musi być rolnikiem! * Przytulny, ciepły dom - 130m : dół- korytarz, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, piętro-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wabienice

Wabienice,dolnośląskie

399 000 zł130 m² 3 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w miejscowości Wabienice, 15km od Oleśnicy, o pow 130m2, posadowiony na działce o pow 930m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka(Wabienice + 22 km)

1 510 000 zł308 m² 4 902,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym Parterowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij